KolczykiDlaZwierzat.pl

Kolczyki dla bydła

Wysokiej jakości kolczyki przeznaczone do znakowania bydła posiadają solidnie zwartą i wytrzymałą konstrukcję, która posłuży długi czas. Mocne wykonanie z tworzywa poliuretanowego zapobiega zrywaniu kolczyka, które często ma miejsce podczas wypasu czy w czasie czochrania się krowy. Produkty naszej firmy posiadają wszystkie wymagane w Polsce certyfikaty i zaświadczenia.

Ostry trzpień umożliwia proste, szybkie i jak najmniej bolesne dla zwierzęcia założenie kolczyka. Budowa kolczyka została w odpowiedni sposób przemyślana, tak aby rana po kolczykowaniu goiła się w szybkim tempie. Samoprzekuwająca końcówka wyklucza możliwość uszkodzenia ucha zwierzęcia, a także wystąpienia zakażenia.

Przy zamówieniach powyżej kilku par do kolczyków dołączany jest specjalny stelaż umożliwiający uporządkowanie przedniej i tylniej części kolczyka parami, co zapobiega mieszaniu się numerów i zwiększa wygodę pracy.

Firma Bentley Polska posiada w ofercie kolczyki dla bydła w dwóch wariantach.
kolczyki dla bydła BEST
kolczyki dla bydła LUX
kolczyki dla bydła ECO Firma Bentley Polska działa na rynku od ponad 20 lat. Przez ten czas wyrobiła sobie pozytywną opinię wśród wielu hodowców z całej Polski.